لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا تنظیم وصیت نامه آنلاین و رایگان خود فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید

وصیت نامه ای برای همه ایرانیان
دسته بندی: مقالات، تاریخ انتشار: 1401/01/01، آخرین بروزرسانی: 1401/01/01 ساعت 04:10 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


تنظیم وصیت نامه جزو آن کارهایی است که مکان و زمان نمی شناسد همانطور که مرگ زمانی و ساعت خاصی را مشخص نمی کند. لذا تنظیم وصیت نامه برای همه توصیه می شود.

با این حال یافتن زمان کافی برای نوشتن، مستند سازی، مراحل اداری و هزینه های جانبی، کار امروز را به فردا موکول می نماید. این است که بیش از نیمی از ایرانیان بدون وصیت نامه می میرند و سرنوشت اموال و دارایی های خود را به دست قانون گذار می سپارند و با اینکه قانون، قواعد صریح و مستقیمی برای تقسیم اموال دارد ولی این الزاما به معنای عادلانه تقسیم شدن اموال (با معیارهای امروزی عدالت) نمی باشد و این است که اختلافات در گرفته و گاهی کار به لعن و نفرین اموات کشیده شده و ثواب کار تباه، بی اثر و دردها و رنج های بسیار ایجاد می شود.

وصیت نامه برای همه ایرانیان

این است که همه ما ایرانیان می بایست شروع به نوشتن وصیت نامه خود نماییم. ولی سوال اصلی این است که نوشتن وصیت نامه نیاز به زمان کافی دارد و در این روزهای پر تلاطم که همه برای روزی خود سخت تلاش می کنند دیگر وقتی برای وصیت نامه نویسی نیست. اینجا است که سرویس های آنلاین مانند «وصیت ساز» به خدمت گرفته شده و بدون هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن، وصیت نامه شما را آماده امضا و دارای وجه قانونی می نماید. «وصیت ساز» به شما کمک می کند تا در قدم های کوتاه و ساده، وصیت نامه خود را تنظیم و از اینکه این سند مهم در مقابل چشمان شما در کمتر از ساعتی شکل گرفته است لذت ببرید. تنظیم وصیت نامه با «وصیت ساز» زمانبندی خاصی ندارد و شما می توانید در هر زمان مانند زمانی که در تاکسی، اتوبوس، در موقع استراحت در شبانه روز به تکمیل وصیت نامه خود بپردازید. شما حتی می توانید وصیت نامه خود را با وکیل قانونی خود به اشتراک بگذارید و نظرات او را درباره وجوه مختلف آن جویا شوید. این است که نوشتن وصیت نامه دیگر اتفاقی ناخوشایند نیست و لذتی برای شما خواهد داشت. پس همین الان وصیت نامه خود را شروع کنید.

تبلیغات و آگهی ها


حمایت از موجودات زنده جزیی از وظایف انسانی ما است ولی بسیاری از ما تنها به جنبه مادی آن توجه میکنیم. وب سایت «مای ملو» از آن دسته سرویس هایی است که از...

شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید.

شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید.