لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا تنظیم وصیت نامه آنلاین و رایگان خود فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید

پرسش و پاسخ وصیت نامه
دسته بندی: مقالات، تاریخ انتشار: 1400/08/09، آخرین بروزرسانی: 1400/08/19 ساعت 11:33 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


هر وصیت نامه نکات و پیچیدگی های منحصر به خود را دارد. به عنوان مثال در صورت وجود چند همسری، هر یک از فرزندان به چه صورت ارث خواهند برد؟ و مواردی از این دست که نیازمند دانش متخصصین وصیت نامه است.  

شاوره وصیت نامه

در جهت کمک به کاربران عزیز در هر چه سریعتر یافتن پاسخ به سوالات آن ها، سرویس جامع «وصیت ساز» دو گزینه را در اختیار کاربران قرار می دهد. همین حالا در «وصیت ساز» عضو شوید و وصیت نامه خود را آنلاین و رایگان تنظیم کنید. برای شروع اینجا کلیک کنید.

1. استفاده از بخش پرسش و پاسخ

شما در بخش پرسش و پاسخ می توانید در اسرع وقت و بدون پرداخت هیچ هزینه ای، پاسخ به سوالات خود را بیابید. تمامی کاربران «وصیت ساز» می توانند به هر تعداد پرسش را مطرح کنند و بسیاری از این پرسش ها در کمتر از ساعتی پاسخ داده می شوند. برای دسترسی به این بخش از منوی «خدمات ما» گزینه «پرسش و پاسخ وصیت نامه» را انتخاب کنید (تصاویر زیر) و از این بخش سوالات خود را مطرح نمایید:

پرسش و پاسخ تخصصی وصیت نامه


سوالات خود را درباره وصیت نامه ها بپرسید

2. استفاده از دانش متخصصین وصیت نامه

ما در «وصیت ساز» این امکان را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید با متخصصین حوزه وصیت نامه گفتگو و تبادل نظر نمایید. برای دسترسی به این بخش، از منوی اصلی «وصیت ساز» گزینه «تماس با مشاورین» را انتخاب کنید تا بتوانید با مشاورین فعال ما تماس گرفته و سوالات، نکات و نظرات خود را با آن ها مطرح نمایید:

تماس با مشاورین وصیت نامه


در پایان، تمام تلاش تیم «وصیت ساز» ایجاد یک محیط پویا، لذت بخش، سازنده و با کیفیت برای تنظیم وصیت نامه های آنلاین است. شما در هر زمان می توانید با ما به توسط ایمیل [email protected] و یا صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و سوالات، پیشنهادات، نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

تبلیغات و آگهی ها


«شجره ساز» نام اولین و تنها سرویس فارسی زبان برای ساخت شجره نامه های برخط برای ایرانیان است. شما در وب سایت و اپلیکیشن موبایل «شجره ساز» میتوانید به ر...

شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید.

انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» از پیشگامان دیجیتال در حوزه حمایت از حیوانات و طبیعت است. شما می توانید در این تشکل رایگان، حیوان خانگی خود ر...