لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا تنظیم وصیت نامه آنلاین و رایگان خود فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید

چند وصیت نامه جالب برای مطالعه
دسته بندی: مقالات، تاریخ انتشار: 1399/11/21، آخرین بروزرسانی: 1400/08/20 ساعت 01:03 ق.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


همه افراد با توجه به دارایی های خود و برای اینکه پس از مرگشان اختلافاتی به وقوع نپیوندد وصیت نامه خود را تنظیم میکنند و اموال و دارایی خود را تقسیم میکنند. اما برخی مواقع این وصیت نامه ها باعث تعجب همگان میشوند.


وصیت نامه های تفریحی و جالب

 1-بچه بیشتر بیاری ارث را میبری: چارلز وانس میلر در سال 1926 درگذشت،او یک وکیل بود اما هیچ وارثی نداشت به همین علت وصیت کرد تا اموالش را بفروشند و به زنی که بیشترین بچه را به دنیا آورده بدهند. در این رقابت چهار زن با به دنیا آوردن 9 فرزند به مقدار مساوی از دارایی های میلر برخوردار شدند. او با مرگ خود باعث شد 36 بچه زندگی خوبی داشته باشند.
 همین حالا در «وصیت ساز» عضو شوید و وصیت نامه خود را آنلاین و رایگان تنظیم کنید. برای شروع اینجا کلیک کنید.

2- روزی یک شاخه گل: جک بنی یک از کمدین های بزرگ آمریکا بسیار عاشق همسرش بود. او وصیت کرد بعد از مرگش هر روز یک شاخه گل رز به درب خانه همسرش ببرند. این کار به مدت 9سال انجام شد تا سرانجام او نیز درگذشت.

3-همه چیز مال سگم: الکساندر مک کویین یکی از طراحان خوب لباس هیچ وارثی نداشت و تنها دوستش سگش بود او تمام دارایی خود را به این سگ بخشید و مقدار زیادی نیز به کمیته های حمایت از حیوانات کمک کرد.

4-از زندگی در جوب تا کاخ نشینی: به مانند بالا کارلوتا لیبنستین پس از مرگش در سال 1991 مقدار زیادی پول برای سگ خود به ارث گذاشت او همچنین خانه بزرگ و ویلایی خود را به تعدادی سگ بخشید تا دیگر در جوی آب نخوابند و خانه بزرگی داشته باشند.

5-ملکه خساست: در سال 1997 وقتی هری هلمسلی درگذشت یک خانه به ارزش میلیون ها دلار از خود به یادگار گذاشت. همسر سابق او این اموال را مصادره کرد و با داشتن ثروت بسیار به علت پرداخت نکردن مالیات به زندان رفت. او در سال 2007 از دنیا رفت و تنها مقدار کمی برای نوه های خود به یادگار گذاشت و حتی به دو تا از نوه های خود هیچی نداد.

6-به خاک نسپارید: جرمی بنتهام که در دوران خود یک دانشمند و فیلسوف بزرگ بود در سال 1832 درگذشت و وصیت کرد تا بدن او را با یونجه پر کنند و بر روی یک صندلی بگذارند. بدن او امروزه در دانشگاه لندن وجود دارد.

7-انتقام با سیگار: سامویل برت به خاطر مخالفت های همسرش نمیتوانست سیگار بکشد او پس ار مرگ وصیت کرد تا اموالش به همسرش برسد به این شرط که او روزی 5 سیگار بکشد.

8-یه قوطی قبر: شاید شما اسم فرد بایر را نشنیده باشید اما حتما قوطی های چیپس را دیده اید. او با اختراع این قوطی ها توانست کمک عظیمی به این عرصه بکند. او وصیت کرد تا پس از مرگش. بدنش را در این قوطی جای دهند.

9-خاک سپاری در فضا: ژان رودنبری در سال 1991 درگذشت. او خالق پیشتازان فضا بود و وصیت کرد تا بدنش به فضا برود .مقداری از بدن او با شاتل کلمبیا به آسمان برده شد و باقی بدنش در سفرهای بعدی به فضا برده شد.

10-آرزوی مرگ: ژان کنور در سال 1997 در کنتاکی درگذشت و یک خانه به ارزش زیادی برای بازیگر فیلم آرزوی مرگ به ارث گذاشت اما خواهر او بسیار مخالفت کرد و تنها نیمی از دارایی او به این بازیگر رسید و او نیز این پول را به خیریه بخشید.


منبع: پایگاه خبری تحلیلی قدس آنلاین [لینک]

تبلیغات و آگهی ها


شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید.

شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید.

«شجره ساز» نام اولین و تنها سرویس فارسی زبان برای ساخت شجره نامه های برخط برای ایرانیان است. شما در وب سایت و اپلیکیشن موبایل «شجره ساز» میتوانید به ر...