لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا تنظیم وصیت نامه آنلاین و رایگان خود فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید

نحوه دریافت و چاپ (پرینت) وصیت نامه ها
دسته بندی: مقالات، تاریخ انتشار: 1400/09/08، آخرین بروزرسانی: 1400/09/08 ساعت 03:01 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


پرینت و امضای وصیت نامه ها توسط موصی، شرط کلیدی در بخشیدن وجه قانونی به وصیت نامه ها می باشد و در این راستا، کاربران «وصیت ساز» می توانند وصیت نامه خود را مشاهده، پرینت، چاپ و در اشکال دیگر مانند نسخه pdf ذخیره کنند.

فراموش نکنید که شما می بایست یک نسخه الکترونیکی از وصیت نامه خود را در بخش «بایگانی مدارک» بارگذاری نمایید در غیر این صورت امکان ابطال وصیت نامه شما توسط مراجع قانونی وجود خواهد داشت.

در زیر به آموزش قدم به قدم پرینت، چاپ و یا ایجاد نسخه pdf از وصیت نامه ها می پردازیم. همین حالا در «وصیت ساز» عضو شوید و وصیت نامه خود را آنلاین و رایگان تنظیم کنید. برای شروع اینجا کلیک کنید.

قدم اول: وارد حساب کاربری خود شوید

در ابتدا و پیش از هر قدم دیگری شما می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و یا در صورتی که قبلا در «وصیت ساز» عضو نشده اید، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. در شکل زیر نمایی از صفحه ورود به حساب کاربری را مشاهده می کنید. 


برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک کنید

نمای ورود به حساب کاربری در «وصیت ساز»


قدم دوم: وارد صفحه وصیت نامه خود شوید

برای مشاهده وصیت نامه خود ابتدا از منوی «صفحه شخصی من» گزینه «مشاهده وصیت نامه من» را انتخاب کنید. این مورد در شکل های زیر نمایش داده شده است:

مشاهده منوی کاربری


مشاهده وصیت نامه آنلاین شما


قدم نهایی: وصیت نامه خود را پرینت کنید

در نهایت بر روی شکلک پرینتر در بالای صفحه وصیت نامه خود کلیک کنید و با استفاده از چاپگر و یا چاپگر مجازی خود، نسخه چاپی و یا pdf  وصیت نامه خود را ذخیره نمایید.

پرینت و یا ذخیره وصیت نامه


در صورتی که پس از طی مراحل فوق همچنان نمی توانید وصیت نامه خود را چاپ و یا ذخیره نمایید با ما از صفحه تماس با ما و یا ایمیل [email protected] تماس حاصل فرمایید.
لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.

تبلیغات و آگهی ها


حمایت از موجودات زنده جزیی از وظایف انسانی ما است ولی بسیاری از ما تنها به جنبه مادی آن توجه میکنیم. وب سایت «مای ملو» از آن دسته سرویس هایی است که از...

شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید.

شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید.