لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا تنظیم وصیت نامه آنلاین و رایگان خود فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید

ساده ترین راه برای نوشتن وصیت نامه آنلاین
دسته بندی: مقالات، تاریخ انتشار: 1402/08/02، آخرین بروزرسانی: 1402/08/02 ساعت 12:05 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 


نوشتن وصیت نامه آنلاین به راحتی انجام می شود و شما می توانید از خدمات آنلاین و نمونه های آماده استفاده کنید. در زیر مراحل ساده ای برای نوشتن وصیت نامه آنلاین آورده شده است
نوشتن وصیت نامه آنلاین
1. انتخاب یک سرویس آنلاین مناسب و معتبر
   - انتخاب یک وب سایت یا سرویس آنلاین معتبر برای نوشتن وصیت نامه مانند «وصیت ساز» قدم اولین در نوشتن وصیت نامه های آنلاین می باشد. ممکن است برخی از سرویس ها مانند «وصیت ساز» رایگان باشند و برخی دیگر نیاز به پرداخت داشته باشند.

2. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
   - در سرویس آنلاین انتخابی، به عنوان کاربر ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری تان شوید.

3. شروع نوشتن وصیت نامه خود کنید
   - اکنون شما می توانید به نوشتن وصیت نامه بپردازید. بعضی از سرویس ها مانند «وصیت ساز» قالب های آماده ویا ویدجت هایی برای وصیت نامه نویسی ارایه می دهند.

4. تعیین مورد وصیت
   - وصیت نامه باید حاوی مواردی مانند توزیع دارایی، تعیین قیم برای کودکان (اگر اعمال شود)، انجام مراسم خاص پس از مرگ، و غیره باشد.

5. تعیین اجراکننده وصیت نامه
   - شما باید شخصی را که مسیول اجرای وصیت نامه شما بعد از فوت شما است را تعیین کنید. این فرد معمولاً یک وکیل، مدیر مالی یا در ساده ترین حالت فرزندان شما هستند.

6. وصیت نامه را ذخیره کنید
   - پس از تکمیل وصیت نامه، آن را در سیستم سرویس آنلاین ذخیره کنید. برخی سرویس ها مانند «وصیت ساز» به شما اجازه می دهند تا وصیت نامه تان را در قالب PDF دانلود کنید.

7. اطلاع دادن به افراد مورد اعتماد
   - بعد از نوشتن وصیت نامه، به فرزندان خود وجود آن را اطلاع دهید و توضیح دهید که دقیقا کجا می توانند وصیت نامه شما را پیدا کنند. اطلاعات دقیق سرویس آنلاین را برای آنها بفرستید. توجه داشته باشید که سرویس های آنلاین مانند «وصیت ساز» اجازه تغییر وصیت نامه را بدون داشتن نام کاربری و کلمه عبور شما به هیچ کسی نمی دهند و همچنین توجه نمایید که سرویس های آنلاین مانند «وصیت ساز» تمام تغییرات در وصیت نامه ها را ذخیره می نمایند.

8. به روز رسانی مداوم
   - وصیت نامه شما ممکن است به مرور زمان نیاز به تغییرات داشته باشد. به منظور اطمینان از اعتبار و اثربخشی وصیت نامه، آن را به مرور زمان به روز کنید.

9. مشاوره با یک وکیل
   - ممکن است به شما توصیه شود که با یک وکیل مشورت کنید تا مطمین شوید وصیت نامه شما برای وضعیت حقوقی خاص شما مناسب است.

برای انجام این کارها، حتماً به قوانین محلی و ملی در مورد وصیت نامه در کشور خودتان توجه کنید. همچنین، از وکیل یا مشاور حقوقی برای راهنمایی حرفه ای در مورد نوشتن وصیت نامه خود استفاده کنید.
تبلیغات و آگهی ها


شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید.

حمایت از موجودات زنده جزیی از وظایف انسانی ما است ولی بسیاری از ما تنها به جنبه مادی آن توجه میکنیم. وب سایت «مای ملو» از آن دسته سرویس هایی است که از...

شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید.