لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا تنظیم وصیت نامه آنلاین و رایگان خود فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید

    شرایط و قوانین «وصیت ساز»


«وصیت ساز» سرویسی است برخط (آنلاین) در جهت کمک به تولید، حفظ و نگهداری وصیت نامه‌های شخصی برای فارسی زبانان ایران و سرتاسر جهان. مطالعه و پذیرش شرایط این سرویس راهی است برای حفظ حریم شخصی و افزایش آگاهی کاربران نسبت به حقوق شخصی آن‌ها. لطفا پیش از شروع قوانین «وصیت ساز» را مطالعه کنید.


شرایط عضویت و استفاده از «وصیت ساز»


کاربر گرامی لطفاً قبل از ثبت نام و استفاده از «وصیت ساز» موارد زیر را به دقت مطالعه نماييد:
 1.   در ابتدا از اینکه «وصیت ساز» را لایق انتخاب خود دانستید متشکریم.
 2.   وب سایت و اپلیکیشن «وصیت ساز» يك مجموعه برخط (آنلاین) به معنای عام و مرکب از مکانیزم‌های نظارتی خودکار و مدیریت شده توسط انسان است و در زمينه «تولید، حفظ و نگهداری وصیت نامه‌های شخصی» فعالیت می‌نماید. هدف اصلی این سرویس تولید اثری به زبان فارسی و بومی برای پارسی زبانان در سرتاسر جهان می‌باشد.
 3.   رعایت كليه موازین اخلاقی در تمامی مراحل استفاده از «وصیت ساز» الزامی است.
 4.   وب سایت و اپلیکیشن «وصیت ساز» صرفاً جهت «تولید، حفظ و نگهداری وصیت نامه‌های شخصی» فعالیت می‌کند و هرگونه سوء استفاده احتمالی از طرف افراد بر عهده خود افراد می‌باشد و مسئولیتی متوجه این سرویس نیست؛ با این وجود، مديران سايت در صورت مشاهده هر نوع استفاده غير قانونی از سايت و یا اپلیکیشن «وصیت ساز»، نسبت به بستن حساب کاربری فرد خاطی (حتی بدون تذکر قبلی) و حذف اطلاعات آن سریعاً و به طور یک جانبه اقدام خواهند نمود.
 5.   توجه داشته باشيد كه صرف داشتن حساب کاربری در «وصیت ساز» به معنای تاييد ديدگاه‌ها، عقاید و صحت کاربران نيست.
 6. اگر فردی به منظور اخلال در خدمات‌رسانی این سرویس اقدام به ایجاد حساب‌های متعدد کند، ممکن است همه حساب‌های او به یکجا لغو شوند. اگر در «وصیت ساز» ثبت‌نام می‌کنید، باید یک ایمیل معتبر داشته باشید که از آن به طور مرتب استفاده می‌کنید، چرا که ایمیل‌های اطلاع‌رسانی و دیگر موارد به آن ارسال خواهند شد. حساب‌هایی که با ایمیل‌های اشخاص دیگر یا با ایمیل‌های موقتی باز می‌شود، ممکن است بدون اخطار قبلی حذف شوند. «وصیت ساز» این حق را برای خود قائل است که حساب کاربرانی را که به خاطر داشتن چند حساب، از سایت‌های پراکسی استفاده می‌کنند را مسدود کند و همچنین است برای افرادی که خود را در کشور دیگری جا بزند.
 7. شما با عضویت در این سرویس می‌پذیرید که «وصیت ساز» می‌تواند در هر زمان با شما از طریق اطلاعات موجود در پروفایل شخصی شما تماس بگیرد. با این وجود شما می‌توانید دریافت ایمیل‌های اطلاع‌رسانی را توسط لینک موجود در آن‌ها غیرفعال نمایید. لطفا همچنین توجه نمایید که «وصیت ساز» به هیچ صورتی و تحت هیچ شرایطی اطلاعات شخصی شما را به فروش و یا به جهت بازاریابی در اختیار هیچ شخص، گروه و یا نهادی بدون مجوزهای قانونی قرار نخواهد داد. لطفا توجه نمایید که حفظ حریم شخصی شما خط قرمز «وصیت ساز» است.
 8. در صورتی که کاربران به هر دلیلی اقدام به فاش نمودن اطلاعات شخصی خود به افراد ناشناس نمایند، تمام مسئولیت اقدام آن‌ها به عهده خود آن‌ها خواهد بود.
 9. با عضویت در «وصیت ساز»، شما حق مانیتورینگ (تصادفی) بر محتوای کاری خود را با ما می‌دهید. لذا هر مطلبی با محتوای مرگ، استقبال از مرگ، توصیه به فعالیت‌های غیرقانونی (براساس عرف قوانین ایران و اتحادیه اروپا) و غیرمتعارف و سایر موارد منجر به آسیب به افراد جامعه و یا اموال عمومی و امثال آن، منجر به لغو حساب کاربری (بدون تذکر قبلی) و ثبت نامتناهی اطلاعات کاربر خاطی در صورت پیگیری مراجع قانونی بین‌المللی خواهد شد.
 10. با عضویت در این سرویس، شما حق نگهداری از تصاویر، ویدیوها و یا مدارک خود را به «وصیت ساز» می‌دهید. «وصیت ساز» هیچ یک از داده‌های شما را بدون «رضایت صریح» شما در دسترس هیچ کسی قرار نخواهد داد و یا پردازش نخواهد کرد. با این وجود، ما نمی‌توانیم تضمینی صد در صدی برای نگهداری اطلاعات شما ایجاد نماییم. به عنوان مثال عواملی چون سیل، زلزله، آتش سوزی مرکز داده‌ها، حمله هکرها و موارد دیگر ممکن است باعث از دست رفتن اطلاعات شود. با این حال ما تمام تلاش خود را می‌نماییم تا از این موارد نادر جلوگیری شود.
  • تنها موارد استثنا در بند فوق «مراجع قانونی بین‌المللی» می‌باشد.
 11.   در «وصیت ساز» حریم شخصی کاربران در اولویت همه مسائل قرار دارد. لذا این سرویسی هیچ اطلاعاتی را بدون مجوز قانونی، صراحتاً «قوانین بین‌المللی سایبری»، از مراجع ذی‌صلاح در اختیار کاربران دیگر، پلیس و امثال آن قرار نخواهد داد. تنها موارد استئنا افراد مشخص شده توسط موصی (وصیت کننده) در وصیت نامه‌ها هستند که می‌توانند پس از طی زمان مشخص شده در وصیت نامه، به آن دسترسی داشته باشند.
 12.   کاربران این سرویس حداقل از دو روش تماس مستقیم با ایمیل [email protected] و یا استفاده از گزینه «لغو عضویت» در پروفایل شخصی خود می‌توانند در خواست لغو عضویت، حذف اطلاعات پروفایل و داده‌های خود را نمایند. لذا کاربرانی که تقاضای لغو عضويت می‌نمايند كليه مشخصات و داده‌های آن‌ها پس از یک سال به طور کامل و برگشت ناپذیر و به صورت خودکار از سیستم حذف خواهد شد.
 13.   كليه مسئوليت حساب كاربران از جمله حفظ رمز عبور، سوء استفاده‌های احتمالی و ... بر عهده خود كاربران بوده و آن‌ها می‌بایست تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات شخصی حساب کاربری خود به خرج دهند و لذا هيچ مسئوليتی متوجه اين سايت نيست. با این وجود ما تمام سعی خود را برای همکاری در بازیابی حساب کاربران در صورت درخواست آن‌ها خواهیم کرد.
 14.   وب سایت «وصیت ساز» و سرویس‌های جانبی آن مانند اپلیکیشن موبایل «وصیت ساز» همگی سرویس‌های وابسته به سخت‌افزار است. لذا در صورت بروز مواردی طبیعی چون سیل، زلزله و مانند این‌ها و یا مواردی چون حمله هکرها و موارد مشابه آن که سبب از میان رفتن سخت‌افزار شبکه و از دست رفتن اطلاعات شود، مدیران «وصیت ساز» هیچ مسئولیتی نخواهند داشت. لذا در صورت بروز چنین موارد نادری، مدیران سایت و مدیران بخش‌های پشتیبانی شبکه تمامی تلاش خود را جهت بازیابی اطلاعات خواهند نمود.
 15. با عضویت در «وصیت ساز» کاربران می‌پذیرند که اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، تمامی اطلاعات وارد شده در وصیت نامه‌های آن‌ها، تصاویر، ویدیوها و اطلاعاتی که کاربران در پروفایل کاربری خود وارد می‌کنند، توسط این سرویس نگهداری خواهد شد. با این وجود جز در موارد معدودی مانند سوالات و پاسخ‌ها در «تالار پرسش و پاسخ» و مواردی که خود کاربر مشخص کرده است، هیچ یک از اطلاعات کاربران در معرض مشاهده عمومی قرار نخواهد گرفت. لطفا توجه نمایید که حریم شخصی کاربران خط قرمز این سرویس می‌باشد.
 16. کاربران با عضویت در این سرویس می‌پذیرند که اطلاعات آن‌ها تنها در جهت بهبود کیفیت این سرویس و یا نفع شخصی خود آن‌ها پردازش می‌شود و به هیچ هدف دیگری (مانند بازاریابی و امثال آن) پردازش نخواهد شد. لطفا توجه نمایید که حریم شخصی کاربران اولویت اصلی «وصیت ساز» است.
 17.   تمامی اطلاعات شخصی کاربران و وصیت نامه‌های آن‌ها تنها بر روی سرورهای «وصیت ساز» نگه داری می‌شود و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی آن‌ها و وصیت نامه‌های آن‌ها در خارج از محدوده سرورهای «وصیت ساز» پردازش و به هیچ مصرف دیگری (مانند بازاریابی یا امثال آن) در هیچ کجای دیگری نخواهد رسید.
  1.   لازم به تذکر است که داده‌های ثبت شده در پروفایل شخصی کاربران و یا وصیت نامه‌های آن‌ها تنها در جهت بهبود وصیت نامه‌های آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در غیر این صورت، هیچ پردازش اضافی بر روی آن‌ها انجام نخواهد شد. همچنین تاکید می‌نماییم که تمامی عملیات بر روی داده‌های کاربران تنها بر روی سرورهای «وصیت ساز» انجام گرفته و از محدوده سرورهای «وصیت ساز» خارج نخواهد شد.
 18.   به جهت تطابق با قوانین سایبری اروپا، با عضویت در «وصیت ساز» شما حق نگهداری از اطلاعات شخصی خود را به این سرویس می‌دهید. در نتیجه «وصیت ساز» می‌تواند اطلاعات شخصی شما از جمله نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، تمامی اطلاعات پروفایل، اطلاعات مرتبط با وصیت نامه‌های شما، موقعیت مکانی شامل آدرس‌های ورودی IP و موارد مرتبط و تمامی موارد ذکر نشده مرتبط با هویت شخصی شما که توسط «وصیت ساز» یا تکنولوژی‌های بکار رفته در این سرویس مانند اپلیکیشن موبایل، کوکی‌ها و غیره را نگهداری کند. توجه کنید که این اطلاعات به هیچ عنوان در اختیار سایت‌های تبلیغاتی و یا افراد عادی بدون مجوزهای لازم از مراجع ذی‌صلاح (بین‌المللی) قرار نخواهد گرفت. این سایت به هیچ عنوان اطلاعات شخصی افراد را به فروش نمی‌رساند. توجه داشته باشید که تمام تلاش ما حفظ حریم شخصی شما است.

در صورتی که پس از مطالعه قوانین «وصیت ساز» همچنان ابهاماتی برای شما باقی مانده است، ایمیل [email protected] یک کانال ارتباطی همواره باز برای گفتگو با مدیران وب سایت می‌باشد.

تبلیغات و آگهی ها


شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید.

تبلیغ کسب و کار شما در مکان صحیح، اثری بسیار در موفقیت فعالیت شما دارد. شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید. تبلیغ در «و...

انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» از پیشگامان دیجیتال در حوزه حمایت از حیوانات و طبیعت است. شما می توانید در این تشکل رایگان، حیوان خانگی خود ر...