لطفا صبر کنید ...

شما تنها یک قدم تا تنظیم وصیت نامه آنلاین و رایگان خود فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید

    شرایط و قوانین «وصیت ساز»


«وصیت ساز» سرویسی است آنلاین در جهت کمک به تولید، حفظ و نگهداری وصیت نامه های شخصی برای فارسی زبانان ایران و سرتاسر جهان. مطالعه و پذیرش شرایط این سرویس راهی است برای حفظ حریم شخصی و افزایش آگاهی کاربران نسبت به حقوق شخصی آن ها. لطفا پیش از هر قدم قوانین «وصیت ساز» را مطالعه کنید.


شرایط عضویت و استفاده از «وصیت ساز»


کاربر گرامی لطفاً قبل از ثبت نام و استفاده از «وصیت ساز» موارد زیر را به دقت مطالعه نماييد:
  1. «وصیت ساز» يك سرویس برخط (آنلاین) به معنای عام و مرکب از مکانیزم‌های نظارتی خودکار و مدیریت شده توسط انسان است و در زمينه «تولید، حفظ و نگهداری وصیت نامه های شخصی» فعالیت می‌نماید. هدف اصلی این سایت تولید اثری به زبان فارسی و بومی برای پارسی زبانان در سرتاسر جهان می‌باشد.
  2. رعایت كليه موازین اخلاقی در تمامی مراحل استفاده از «وصیت ساز» الزامی است.
  3. سایت و اپلیکیشن «وصیت ساز» صرفاً جهت «تولید، حفظ و نگهداری وصیت نامه های شخصی» فعالیت می کند و هرگونه سوء استفاده احتمالی از طرف افراد بر عهده خود افراد می‌باشد و مسئولیتی متوجه این سرویس نیست؛ البته مديران سايت در صورت مشاهده هر نوع استفاده غير قانونی از سايت و یا اپلیکیشن «وصیت ساز»، نسبت به بستن حساب کاربری فرد خاطی (حتی بدون تذکر قبلی) و حذف اطلاعات آن سریعاً و به طور یک جانبه اقدام خواهند نمود.
  4. توجه داشته باشيد كه صرف داشتن حساب کاربری در «وصیت ساز» به معنای تاييد ديدگاه‌ها، عقاید و صحت کاربران نيست.
  5. در «وصیت ساز» حریم شخصی کاربران در اولویت همه مسائل قرار دارد. لذا این سرویسی هیچ اطلاعاتی را بدون مجوز قانونی، صراحتاً «قوانین بین المللی سایبری»، از مراجع ذی صلاح در اختیار کاربران دیگر، پلیس و امثال آن قرار نخواهد داد. تنها موارد استئنا افراد مشخص شده در وصیت نامه هستند که می توانند پس از طی زمان مشخص شده در وصیت نامه، به آن دسترسی داشته باشند.
  6. كاربرانی كه تقاضای لغو عضويت می‌نمايند كليه مشخصات آن‌ها پس از یک سال به طور کامل از سیستم حذف خواهد شد.
  7. كليه مسئوليت حساب كاربران از جمله حفظ رمز عبور، سوء استفاده‌های احتمالی و ... بر عهده خود كاربران بوده و آن ها می بایست تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات شخصی حساب کاربری خود به خرج دهند و لذا هيچ مسئوليتی متوجه اين سايت نيست. با این وجود ما تمام سعی خود را برای همکاری در بازیابی حساب کاربران در صورت درخواست آن ها خواهیم کرد.
  8. وب سایت «وصیت ساز» و سرویس های جانبی آن مانند اپلیکیشن موبایل «وصیت ساز» همگی سرویس های وابسته به سخت‌افزار است. لذا در صورت بروز مواردی طبیعی چون سیل، زلزله و مانند اینها و یا مواردی چون حمله هکرها و موارد مشابه آن که سبب از میان رفتن سخت‌افزار شبکه و از دست رفتن اطلاعات شود، مدیران «وصیت ساز» هیچ مسئولیتی نخواهند داشت. لذا در صورت بروز چنین موارد نادری، مدیران سایت و مدیران بخشهای پشتیبانی شبکه تمامی تلاش خود را جهت بازیابی اطلاعات خواهند نمود.
  9. به جهت تطابق با قوانین سایبری اروپا، با عضویت در «وصیت ساز» شما حق نگهداری از اطلاعات شخصی خود را به این سرویس می‌دهید. در نتیجه «وصیت ساز» می‌تواند اطلاعات شخصی شما از جمله نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، تمامی اطلاعات پروفایل، اطلاعات مرتبط با وصیت نامه های شما، موقعیت مکانی شامل آدرس های ورودی IP و موارد مرتبط و تمامی موارد ذکر نشده مرتبط با هویت شخصی شما که توسط «وصیت ساز» یا تکنولوژی‌های بکار رفته در این سرویس مانند اپلیکیشن موبایل، کوکی‌ها و غیره را نگهداری کند. توجه کنید که این اطلاعات به هیچ عنوان در اختیار سایت‌های تبلیغاتی و یا افراد عادی بدون مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح (بین المللی) قرار نخواهد گرفت. این سایت به هیچ عنوان اطلاعات شخصی افراد را به فروش نمی‌رساند. توجه داشته باشید که تمام تلاش ما حفظ حریم شخصی شما است.

در صورتی که پس از مطالعه قوانین «وصیت ساز» همچنان ابهاماتی برای شما باقی مانده است، ایمیل [email protected] یک کانال ارتباطی همواره باز برای گفتگو با مدیران وب سایت می باشد.

تبلیغات و آگهی ها


شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید.

تبلیغ کسب و کار شما در مکان صحیح، اثری بسیار در موفقیت فعالیت شما دارد. شما می توانید با تبلیغ در «وصیت ساز» کسب و کار خود را رونق ببخشید. تبلیغ در «و...

حمایت از موجودات زنده جزیی از وظایف انسانی ما است ولی بسیاری از ما تنها به جنبه مادی آن توجه میکنیم. وب سایت «مای ملو» از آن دسته سرویس هایی است که از...